Özellikle Türk yatırımcıların büyük ilgisini çeken ve kaynaklarını değerlendirdiği halk arasında Holo Coin olarak bilinen Holochain (HOT), son bir günde yüzde 50’ye yakın, haftada yüzde 200, ayda yüzde 300’e yakın yükseliş sağladı. Peki Holochain (HOT) nedir, Holo Coin neden arttı, Holo neden yükseliyor?

Piyasa değeri 1.5 milyar dolara yakın olan Holochain (HOT), 24 saatlik hacimde 2 milyar dolara yakın hacme ulaştı. Holo Coin’in Maksimum arzı, 177,619,433,541 iken, dolaşımdaki arzı ise 168,438,730,761 HOT olarak biliniyor.

Holochain (HOT) neden yükseliyor?

Holochain’in yükseliş sebeplerinden altyapı anlamındaki geliştirmenin etkili olduğu söylenebilir. Holochain, Elemental Chat uygulamasındaki eski mesajların 15 Mart günü silineceğini ve uygulamanın resetleneceğini açıklamış ve Elemental Chat, tüm HoloPortları kapsayan ilk Holochain uygulaması ve HoloPort sahipleri, bu uygulama sayesinde birbirleriyle anlık olarak iletişim kurabiliyor. Şu an test aşamasında olan Elemental Chat’in sahip olduğu bazı sorunların, resetleme sırasında giderileceği söylenmişti.

Holochain’in yükselişine sosyal medyadan tepkiler…

Türk yatırımcılar arasında oldukça yaygın olan Holochain’in bu yükselişi doğal olarak sosyal medyaya taşındı. Kullanıcılar yatırımlarının katlandığını görünce sevinçlerini kişisel hesaplarından duyurdu. İşte sosyal medyadan bazı mesajlar…

CHZ yoğun alım neticesinde Paribu çöktü sonra pontansiyeli görenler Paribu’da yer alan Holo’yu şişirdiler Chiliz’i topladılar. Eğer Holo gerçekten başarılı ise neden alıcısının yüzde 50’si bizim ülkemiz.

Holo benim anlamadığım Holo’nun anavatanı Türkiye diyorlar ama hiç kimse Holo grafiği atıp hedef falan vermiyor.. İlgilenen hiç üstat yok… Neden???

Holo önümüzdeki 3 ay içerisinde 25 kuruş olabilir mi neden olmasın.

Holochain (HOT) coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!