1INCH, Ethereum ağı altyapısını kullanan yeni nesil bir merkeziyetsiz kripto para borsasıdır. Aynı UniSwap, SushiSwap gibi benzerlerinde olduğu gibi merkeziyetsiz token’lerin alınıp satılmasını ve yatırım yapılmasını sağlar. 1INCH’in binlerce kullanıcısı ve milyonlarca dolarlık işlem hacmi vardır. 1INCH Coin, bu borsanın kendi yerel token’idir. Gerçekleşen AirDrop ile milyonlarca adet 1INCH Coin dağıtılmıştır.

1INCH borsasında yatırım yaparak likidite havuzlarına katkı sunanlar ve yatırım yapanlar, kilitledikleri yatırımların faizi (ödülü) olarak 1INCH Coin kazanırlar. Bu coinler borsada kilitlenerek stake edilebilir böylece daha fazla kazanılabilir ya da farklı kripto paralara dönüştürülebilir.

Binance borsasında da işlem görmeye başlayan 1INCH Coin, bu sayede oldukça değer kazanmıştır.

1Inch coin hangi borsalardan nasıl alınır?

1INCH borsası tarafından piyasaya toplamda 1,5 milyar adet 1INCH Coin sürüleceği açıklanmıştır. Şu an için yaklaşık 144 milyon adedi arz edilmiştir. Yaklaşık 629 Milyon Dolar piyasa değerine sahip olan 1INCH Coin, tüm arz tamamlandığında 6.6 Milyar Dolar değere ulaşması beklenmektedir.

Kripto para marketinde 86. sırada olan 1INCH Coin, yazının yayımlandığı tarihte 1 adedi 4.37 Amerikan Doları ile fiyatlandırılmaktaydı.

2020 Aralık’taki AirDrop etkinliği öncesinde 0.76 Amerikan Doları ile dip fiyatta olan 1INCH Coin, 2021 Şubat ayında 6.3 Amerikan Doları ile en yüksek değerine ulaşmıştır.

1INCH Coin, Binance kripto para borsasından satın alınabilmektedir. Türk Lirası ile 1INCH Coin almak için Binance hesabınıza önce TL yüklemeli, daha sonra BNB, BUSD gibi bir kripto para satın almalı ve en son olarak da bu bakiyenizi 1INCH Coin ile takas etmelisiniz. 1INCH Coin ayrıca kendi borsası olan 1INCH başta olmak üzere çeşitli borsalarda da işlem görmekte, alınıp satılabilmekte, transfer edilebilmekte ve stake edilebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Enjin coin (ENJ) nedir, nereden ve nasıl alınır?

1inch coin’i satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!