Daha önce bilançosunda Bitcoin‘e yer vereceğini açıklayan dünyanın en köklü dergilerinden olan TIME dergisi, dijital aboneliklerde kripto para kabul edeceğini açıkladı.

TIME Başkanı Keith Grossman, Twitter hesabından paylaştığı tweette, “Gazeteciliğimizi ve dönüştürücü teknolojimizi destekleyin. Time Hodler’ı olun.” diyerek bu yeni olayı paylaştı.

Crypto.com ile işbirliğine gidilen yeni dönemde ABD ve Kanada’daki insanların bugünden itibaren 32 farklı kripto para birimiyle dijital abonelik satın alımı yapabileceklerini duyuran Grossman, kripto para kabulünün Temmuz ayında tüm dünyada geçerli olacağını açıkladı.

TIME, geçtiğimiz günlerde Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto paralara yatırım yapan Grayscale ile video konsepti yayınlamak için anlaşmıştı. Şirket, alacak olduğu Bitcoin’i ise bilançosunda tutacaklarını açıklamıştı.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.