Akropolis (AKRO) Coin, insanların kolayca para biriktirme, birikimlerini büyütme ve kripto para kredileri çekebilme imkanı sağlayan yeni nesil bir finans çözümüdür. İnsanların bir merkeze ve birden çok aracıya gereksiz komisyonlar ve masraflar ödemeden finansal hizmetler almasını sağlayan DeFi, özelleştirilebilir kullanıcı teşvikleri, otomatik likidite sağlama, programlı likidite ve hazine yönetimi oluşturmak için AkropolisOS adı verilen bir teknoloji ile çalışıyor.

Akropolis ekosisteminin ürünlerinden biri olan Sparta, yetersiz teminatlı kredilerin alınması ve farklı De-Fi uygulamalarından maksimum gelir gelde etmek için kullanılıyor. Burada tüm fonlar bir havuzda toplanıyor. Bir diğer Akropolis ürünü ise Delphi’dir. Bu uygulamada da BTC ve ETH için otomatik dolar-maliyet ortalaması uygulanarak farklı yield-farming (likidite geliştiriciliği) imkanlarına katılım sağlanır ve pasif gelir elde etmek için değişken varlıklara yatırım yapılır.

Akropolis Coin (AKRO), bu ekosisteminin kendi dijital para birimidir ve sistem içindeki uygulamalara erişmeye, ayrıca diğer kripto paralar ile takas etmeye ve alım-satım işlemlerine kullanılır. 4 milyar adet olarak duyurulan toplam Akropolis Coin (AKRO) arzının 2,6 milyar adedi piyasaya sürülmüştür. 102 Milyon Dolar piyasa değeri ile kripto para piyasadında 274. sırada olan Akropolis Coin (AKRO), yazı yayına hazırlandığı sırada 1 AKRO = 0.039 Amerikan Doları değerindeydi. Akropolis Coin (AKRO), 2021 Şubat’ında tarihi zirvesini görerek 0.06 Amerikan Doları değerine ulaşmıştı. AKRO coin, Türk borsaları arasında listelenmezken, yurtdışında Binance, Uniswap, BitMax, Huobi Global, Upbit, Bithumb, KuCoin, FTX, Gate.io, Hotbit gibi büyük borsalardan alınıp satılabiliyor.

AKRO coin’i satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!