Anonymous olarak bilinen merkezi olmayan dünyaca ünlü hacker topluluğu, Binance Smart Chain (BSC) blok zinciri altyapısında Anon Inu adlı kripto parayu piyasaya sürdü.

Tokeni açıklayan bir YouTube videosu çeken Anonymous üyeleri, Anon Inu’nun Elon Musk ve Çin ile savaşlarının merkezinde olduğunu iddia ediyor. Videoda, “Kriptonun daha yeni başladığına inanıyoruz. Bu nedenle, çeşitli yerleşik yardımcı programlara sahip yeni bir DeFi topluluğu tokenı olan Anon Inu’yu piyasaya sürüyoruz. Token, meme token çekişmesinde Elon Musk ile savaşmanın yanı sıra kripto savaşında Çin ile de savaşacak.” ifadeleri kullanıldı.

Anonymous geçtiğimiz haftalarda Tesla CEO’su Elon Musk’ın kripto para piyasalarını manipüle etmesini gerekçe göstererek ünlü milyarderi tehdit eden bir video yayımlamıştı.

Anon Inu nedir?

Anon Inu’nun web sitesinde yer alan ayrıntılara göre, token hayvan barınakları için para toplayan ve işlem ücretlerinin %5’lik bir dağıtımı yoluyla sahipleri için token yakma ve ödüller sunan bir DeFi tokeni olarak tanımlanıyor.

Yol haritasının gözden geçirilmesi, belirgin bir teknik yükseltme eksikliği olduğunu görülen Anon Inu’nun geliştiricileri, çeşitli influencer’larla anlaşarak ve CoinMarketCap gibi otorite sitelerde listelenmek gibi amaçları mevcut. Anon Inu geliştiricileri ayrıca OpenSea aracılığıyla NFT’ler de yakında piyasaya sürecek.

Anon Inu nasıl ve nereden alınır?

  • Binance üzerinden BNB satın almak,
  • Metamask wallet expansion’ı Chrome ya da Firefox’a kurarak yeni cüzdan yaratın.
  • Binance Smart Chain ağı üzerinden çalıştığı için Metamask’ın ayarlarında network kısmına yeni tanımlama yapın ve sonra bu ağı seçin, seçmezsenin ether ağında kalır. (ağ bilgileri: https://academy.binance.com/binance-smart-chain)
  • Binance’deki istediğiniz miktardaki BNB’lerinizi yarattığınız yeni ağdaki BNB cüzdanına transfer edin.
  • https://anoninu.com/ ‘dan buy ‘a tıklayın. Pancakeswap borsasına yönlendirecektir. Sağ üstte Connect’e tıklayın. Metamask cüzdanınız bu sayfaya bağlanacaktır.
  • Elinizde bulunan BNB’lerinizin ne kadarıyla Anon Inu tokenınI swap yapmak istiyorsanız, değer girin ya da tamamı için maksimumu tıklayın.
  • Slippage toleransı 12 yapınız yoksa hata mesajı alırsınız. Bu değeri exchange yazısının sağında 3 çizgi kısmımdan değiştirip x ile kapatabilirsiniz.
  • Swap’a tıklayın ve 1-2 dakika içinde Metamask cüzdanınızda anon inu tokenlarınız yer alacak.
İlginizi Çekebilir:  Litecoin Halving ne zaman? Litecoin yarılanması nedir ve ne zaman olacak?

Anonymous nedir?

Anonymous, 2003 yılında 4chan’de yayılan ve kısa sürede şöhrete ulaşan bir hacker ve aktivist topluluğudur. İnsan haklarını, özerkliği, tiranlıkla mücadeleyi ve daha fazla insanın mücadelesine destek veren bir grup olarak göze çarpıyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.