Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından Paribu, Band Protocol (BAND)’ü plâtformlarında listelediklerini açıkladı. Paribu’dan yapılan açıklamada bugün 13:00 itibariyle alım/satım işlemlerine açılacağı ifade edildi.

Paribu, son dönemin en dikkat çeken kripto paralarından olan Band Protocol (BAND)’ü listelediklerini açıkladı. Paribu’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi…

“Paribu’da Band Protocol (BAND) yatırma işlemleri başladı. Alış satış işlemlerinizi ise bugün 13.00 itibariyle gerçekleştirebilirsiniz.”

Band Protocol (BAND) nedir?

BAND Protocol, token projeleri geliştirmek için yaratılmış blok zincir tabanlı merkeziyetsiz bir finans uygulamasıdır. BAND Coin ise bu ekosistemin, merkeziyetsiz uygulamaları birbirine bağlayan dijital para birimidir. Böylece farklı token toplulukları birbirleriyle alış veriş ve transfer işlemleri yapabilecek, ellerindeki token’leri takas edebiliyor.

100 milyon adet toplam arz açıklanan BAND Coin’in şu an 20,4 milyon adedi dolaşımdadır. 255 Milyon Dolar değerleme ile kripto para piyasasında 123. sırada bulunan BAND Coin, 1,2 Milyar Amerikan Doları pazar potansiyeline sahiptir.

Band Protocol (BAND)’i Binance’den satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.