Yeni çıkan Ethereum DeFi coini olan BOND, listelendikten 24 saat sonra fiyatı %600 arttı. Band Bridge yerel token’ı BOND, şu anda büyük kripto para borsalarında 135 dolardan kendisine alıcı buluyor.

Bitcoin‘deki artışa rağmen altcoin piyasasındaki durgunluk göze çarpıyor. Bitcoin’e ayak uydurmaya çalışan Ethereum nispeten iyi performans sergilese de yatırımcılar hala yeni coinlere milyonlar aktarmaya devam ediyor. Bu coin’lerden yenisi ise BOND oldu.

Yatırımcılar havuza para yatırdı

Piyasadaki riskleri azaltarak ya da en azından yatırımcıların önceden korunmaları mümkün olmayan belirli risklerden korunmalarına izin vererek daha fazla kurumsal oyuncuyu ikna etmek için alanı güvenlikleştirmeye odaklanan yeni bir DeFi protokolü olan BarnBridge token’ı olan BOND, listelendiği 25 Ekim’den beri yüzde 600 yükseldi ve yatırımcısını memnun etmeyi başardı.

Geçen haftanın en çok yükselen DeFi projelerinden biri BarnBridge oldu. Yatırımcılar BOND’a güvenerek BarnBridge havuzuna 175 milyon dolar değerinde Coin, DAI ve sUSD koydular. BAND 300 milyon dolardan fazla yatırım var, bu da potansiyel olarak BOND’u şimdiye kadarki en büyük Ethereum DeFi havuzu (tek bir havuz, bir protokol değil) olarak göze çarpıyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.