İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, 25 Nisan 2021 tarihinde yani yarın dört saat süreceği açıklanan bir güncelleme yapacak. Söz konusu güncelleme, 25 Nisan TSİ 07.00’de başlatılacak ve bu nedenle bazı işlemler yapılamayacak.

Platformda vadeli işlem ve opsiyon alım satımı devam edecek ancak spot alım satım ve kredili işlemler, yatırma ve çekme, kartla kripto para alımı, P2P alım satım, yeni kullanıcı kayıtları ve diğer birkaç servis askıya alınacak.

Açıklamaya göre güncelleme, genel sistem performansı ve kararlılık iyileştirmelerini içerecek. Sistem güncellemesinden 10 dakika önce tüm varlıkların transferleri, yatırma ve çekme işlemleri durdurulacak. Plâtformdaki güncelleme bittikten sonra ise emirleri iptal etmek, para yatırma işlemi yapmak için 30 dakikalık bir süre verilecek.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.