Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’in CEOu Changpeng Zhao, İzmir’deki feci depremle ilgili geçmiş olsun mesajı gönderdi.

Zhao, Twitter’dan yayımladığı mesajda, “An earthquake has happened in Izmir, Turkey. I hope everyone is safe. Geçmiş olsun Türkiye.” ifadelerini kullandı.

Samos açıklarında bugün gündüz saatlerinde meydana gelen AFAD’ın 6.6, Kandilli Rasathanesi’nin 6.9, Yunanistan ve ABD’li kaynakların 7.0 şiddetinde olduğunu bildirdiği İzmir’i feci şekilde etkileyen depremde şu ana kadar 12 vatandaşımız hayatnı kaybetmiş, 400’ü aşkın yaralının olduğu bildirildi.

Türkiye operasyonlarını oldukça önemseyen Changpeng Zhao, zaman zaman Türkiye’yle ilgili önemli hamlelerde bulunuyor. Milyarder kripto para zengini, geçtiğimiz sene İstanbul’a gelmiş ve Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nde konuşma yapmıştı.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!