Piyasanın lider kripto para borsalarından Binance‘in Launchpad‘inde token satışı yapılacak yeni projenin Elrond (ERD) olduğu açıkladı ve bu haberin ardından Binance Coin (BNB), 36,89 dolara kadar yükseldi.

Dünyanın işlem hacmi en yüksek borsalarından olan Binance, Elrond için yaptığı açıklamada BNB bakiyelerinin kaydının 22 Haziran 2019 TSİ 03.00‘ten itibaren 1 Temmuz 2019 TSİ 03.00‘e kadar 9 gün süreyle herhangi bir zaman diliminde alınacağı belirtildi.

Bundan sonra da 1 Temmuz 2019 TSİ 09.00 ve 2 Temmuz TSİ 09.00 arasında bilet talepleri alınacak. Toplamda 3 milyon 250 bin dolarlık Elrond (ERD) satışı gerçekleştirilecek. 20 milyar adet arza sahip olacak ERD için bu arzın yüzde 25’i olan 5 milyar ERD satışa sunulacak.

Bu olumlu gelişmeden sonra yükselişe geçen ve 36.99 dolara kadar ivmelenen Binance Coin’in (BNB) fiyatı, yeni bir zirveye ulaşarak bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini geride bıraktı.

Binance Coin’in bir günlük performansı.
Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.