Binance, taraftar token konusunda önemli hamleler yapmaya devam ederken, bugün son olarak Manchester City Fan Token’ı (CITY)’yi plâtformunda listeledi. Listelenmesiyle birlikte fiyatı Binance’de yüzde 75 kadar yükselerek 53 doları gördü.

Son dönemde büyük bir ilgi gören fan token’ları kripto para platformlarının gözdesi olmaya devam ediyor. Manchester City ve Socios.com iş birliğinde yaratılan 20 milyon arzı bulunan ancak bunun 3.5 milyonu dolaşımda olan ve 25 Mayıs 2021’de piyasaya sürülmüş Ethereum ve Chiliz tabanlı bir taraftar token’ı olan CITY, Türkiye’de sadece Paribu’da işlem görürken, yurt dışında FTX, Chiliz gibi borsalarda listelenmişti. Sosyal medyada kullanıcılar en büyük hacmin olduğu Binance’in de Manchester City Fan Token’ı listelemesi yönünde büyük çağrılarda bulunmuştu.

Binance sonunda bu çağrılara kulak verdi ve TSİ sabaha karşı 05:00’te yayımladığı gönderide CITY fan token’ının platformlarında listeleneceğini açıklamıştı.

Yapılan açıklamada, “Binance Manchester City Fan Token’ı CITY/BTC, CITY/BNB, CITY/BUSD ve CITY/USDT işlem çiftleri için alım satıma açtı. Kullanıcılar artık alım satıma hazırlık olarak CITY token’larını Binance’e yatırmaya başlayabilir. CITY için para çekme işlemleri 11 Kasım 2021 TSİ 11:00’de açılacaktır.” denilmişti.

Dünyanın en büyük kulüplerinden olan Manchester City’nin token’ı CITY’yi FTX, Paribu ve son olarak Binance’den alabilirsiniz. Binance’den işlem yapmak için üyeliğiniz yoksa bu linkten üye olup işlemleri gerçekleştirip kripto paranızı alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!