Dünyanın en büyük kripto para plâtformu Binance, fan token konusunda agresif adımlarına devam ediyor. Bu alanda en geniş çaplı anlaşmalar yapan ve deniz aşırı NBA takımlarıyla anlaşan Socios’un tahtını elinden almak isteyen Binance, Lazio fan token’dan sonra Portekiz’in köklü ekibi Porto ile de taraftar token iş birliğine gitti. Bu haber sonrası BNB 616 doları gördü.

Kripto para piyasasındaki fan token çılgınlığı devam ediyor. Bu alanda liderliği elinde bulunduran Socios’a rakip olan Binance, alandaki pasta payını artırmanın peşinde. Dünyada en fazla kullanıcıya sahip kripto para borsası Binance, Portekiz’in dev ekibi Porto’nun kripto parasını kendi plâtformunda satışa çıkaracak. Buna göre Binance, Porto Launchpad’i 16 Kasım tarihinde başlatacak. Porto fan token’a sahip olmak isteyenler, 6 Kasım’dan itibaren Binance borsasının kendi token’ı olan BNB bulundurmak zorunda ve bu BNB’lerin sayısının kayıtları da 6 Kasım TSİ 03’ten itibaren alınmaya başlanacak.

Her bir token 1 dolar fiyattan satışa sunulacak Porto’nun toplam arzı da 40 milyon olarak belirlendi ve bir kullanıcı en fazla 10 bin dolarlık Porto Fan Token alabilecek. Binance Launchpad‘de sistem hesaplardaki BNB’lerin ekran görüntülerini her saat başı alacak ve 10 gün sonundaki ortalama BNB sayısına göre kullanıcılara alım hakkı tanınacak.

Binance’in yeni projesi Porto Fan Token almak için bu linkten üye olup, işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!