Geçtiğimiz haftaki TKO Coin / Tokocrypto Launchpad etkinliği ile yükselen BNB Coin fiyatları, bu defa da Binance’ın Launchpool’unda BNB sahiplerine bedava TLM Coin hediye etmeye başlaması ile yine yükselişe geçti. BNB fiyatları tüm zamanların zirvesine erişti.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın kendi dijital para birimi olan BNB Coin, rekorlara doymuyor. Geçtiğimiz hafta TKO Coin / Tokocrypto dağıtımı öncesi hızla yükselerek yatırımcılarının yüzünü güldüren BNB Coin’den dün yeni bir rekor geldi ve 487 Dolar ile tüm zamanların en yüksek fiyatlandırması yaşandı.

Kripto para kulislerinde TKO Coin / Tokocrypto dağıtımı sonrası yaşanacak satışlar nedeniyle BNB fiyatlarının düşeceği iddia ediliyordu. Gerçekten de TKO Coin’lerin dağıtıldığı 7 Nisan 2021 günü, öğleden sonra saatlerinde tüm piyasa ile birlikte BNB fiyatlarında da ufak sayılabilecek bir düzeltme gözlendi.

Ancak dün itibariyle BNB fiyatları yeniden yükselişe geçti ve BNB Coin tekrar rekor tazeleyerek tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına ulaştı. 487 Dolar ile değerlenerek rekor kıran BNB Coin, burada bir direnç ile karşılaşınca gün içinde 10-20 Dolar arasında düzeltmeler yaşadı. Yazı yayına hazırlandığı an itibariyle 1 BNB 476 Dolar fiyatındaydı.

Binance Coin (BNB)’yi satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.