Dünyanın önde gelen borsalarından Binance‘e ait kripto para Binance Coin, gün içinde 36.36 dolara yükselerek kendine ait tüm zamanlar rekorunu kırdı.

Yeni gelişmeleri takiben tanınırlığını ve popülerliğini her geçen gün artıran dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance’in kripto parası Binance Coin, 36 dolara yükseldi ve tüm zamanlar rekorunu kırdı. 5 milyar dolarlık amrket kapitalizasyonuna ulaşarak ayı sezonuna rağmen iki yıldır istikrarlı bir şekilde yükselmeyi sürdüren az sayıda kripto paradan biri olan BNB’nin bu ivmesi yatırımcıyı iştahlandırıyor.

Şu an borsalarda fiyatı 35 dolar civarlarında dolaşan BNB’nin borsanın her geçen gün yükselen hacmi ve Binance DEX, çıkaracağı muhtemel sabit kripto para ve marj ticaretini aktifleştirmesi gibi gelişmelerden dolayı haberlerde, fiyatının 40 doları aşması bekleniyor.

2019’da% 500’ün üzerinde bir yükselen Binance Coin, Ocak ayında 6 dolardan işlem görüyordu.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.