Binance‘in ABD kolu Binance US, Çarşamba günü yayımladığı blog gönderisinde 18 Eylül’den itibaren 6 kripto parayı destekleyeceğini ve kullanıcı kayıtlarını kabul etmeye başlayacağını açıkladı.

Aktif hizmete başlayan Bitcoin US, 18 Eylül’de ve ilk aşamada borsanın altı kripto parayı destekleyeceğini duyurdu. Bu kripto paralar BTC, ETH, XRP, BCH, LTC ve USDT olarak belirlendi. Kullanıcıların borsada işlem yapabilmeleri için kimlik belgelerini yüklemeleri ve sosyal güvenlik numaralarını sağlamaları gerekiyor.

Ripple’da üst düzey yönetici olarak görev yapan Catherine Coley, geçtiğimiz Temmuz ayında CEO olarak katılan Binance US’ın listelediği kripto paralar ise şu şekilde sıralamıştı. Binance Us’ın ABD’de hangi eyalette hizmet vereceği ise açıklanmadı.

ADA, ATOM, BAT, BCHABC, BNB, BTC, DASH, EOS, ETC, ETH, HOT, IOTA, LINK, LOOM, LTC, MANA, NANO, NEO, PAX, REP, RVN, TUSD, USDC, USDT, VET, WAVES, XLM, XRP, ZIL ve ZRX

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.