Binance Coin (BNB) üç ay içerisinde inanılmaz bir ivmeyle yükselişine devam ediyor. En çok yatırım yapılan 10 coin arasında yer alan BNB, bugün yüzde 10’luk artışla 30 doları aşmayı başardı.

2019’da toplam %380 oranında artarak büyük sükse yapan dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’in kriptosu Binance Coin, bugün de yükselişini sürdürdü ve %10’luk bir performans sergiledi. Bu yıl bugüne kadar ki en güçlü performans gösteren altcoin olarak dikkat çeken BNB, 30 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkarak 32,43 doları görmeyi başardı ve bu haberin yazıldığı sırada 31,90 dolardan işlem görüyor.

Binance Coin’in bugün gösterdiği artış.

BNB’nin bu çıkışının arkasında borsanın hacklenme krizini iyi yönetmesi, MATİC ve diğer tokenlerın piyasaya girmesiyle iyi bir çıkış yakalamasının kullanıcılara güven aşılaması ve Binance resmi Twitter hesabından atılan “2.0” tweet’i olduğu belirtiliyor ve Binance’in DEX 2.0’ı başlatacağı iddia ediliyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.