binance

Hackerların saldırısına uğrayan kripto para borsası Binance‘den yapılan açıklamada, para yatırma ve çekme işlemlerinin Salı günü başlatılmasının hedeflendiği bildirildi.

Kripto para borsası Binance, 7 bin Bitcoin’in çalındığı saldırının ardından yeni bir açıklama yaptı. Yayınlanan resmi açıklamada CEO Changpeng Zhao, para yatırma ve çekme işlemlerinin Salı günü başlatılmasının hedeflendiğini duyururken; para yatırma ve çekme işlemlerinin başlatılacağı tam zamanın ise daha sonra açıklanacağı ifade edildi.

CZ, ekibin büyük bir özveriyle çalıştığını ifade ederek, son günlerde sistemde önemli geliştirmeler ve yenilikler yapıldığını, birçok gelişmiş güvenlik özelliği eklendiği belirtti.

Binance, geçtiğimiz hafta önemli bir saldırıya uğramış ve borsadan şu anki toplam değeri 50 milyon dolara yakın olan 7074 Bitcoin çalınmıştı.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.