Büyüük bir beklentiyle satışa çıkan Alice Token ya da Alice Coin hakkındaki bilgileri sizlere aktarmıştık. Sosyal medyada büyük ilgi gören ve Google aramalarında da yüksek seviyede hacme sahip olan Binance’in Launchpool’da BNB, BUSD VE CHR stake edenlerin ödüllendirildiği My Neighbor Alice Token veya Alice Coin (ALICE), resmen yatırımcı akınına uğradı. Binance’de 0.10 cent’ten listelenen My Neighbor Alice Coin’in fiyatı 60 dolara kadar çıktı ve yaklaşık yüzde 30.000’lik artışla rekor kırdı.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, geçen hafta yaptığı duyuruda, BNB, BUSD ve CHR stake eden yatırımcılarının, My Neighbor Alice Coin‘den yararlanacağı ve ödül olarak cüzdanlarına aktarılacağını söylemişti. Bugün listelenen kripto para inanılmaz bir ilgiye maruz kaldı ve fiyatı dakikalar içinde 60 dolara kadar tırmanmayı başardı.

Peki Alice Coin’in fiyatı ne kadar? Alice Coin nereden, nasıl alınır?

Binance’te listelenen sosyal simülasyon blockchain oyunu My Neighbor Alice’in token’ı olan Alice Coin olarak bilinen kripto paranın fiyatı bu haberin yazıldığı dakikalarda 29-30 dolar civarındayken, My Neighbor Alice Coin şu an için başta Binance olmak üzere UniSwap ve HBTC adlı borsalardan alınıp satılabiliyor.

My Neighbor Alice Coin’e dair bilgiler neler?

Token Adı: My Neighbor Alice (ALICE)
Toplam Token Arzı: 100.000.000 ALICE
Launchpool token ödülleri: 3.000.000 ALICE
Dolaşımdaki İlk Arz: 17.400.000 ALICE
Akıllı Sözleşme Adresi: ALICE (ERC-20), ALICE (BEP-20)

My Neighbor Alice Coin’in bulunduğu Binance’e indirimli şekilde üye olmak ve kripto parayı satın almak için bu linke tıklayın.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!