Dünyanın en fazla kullanılan ve en çok hacme sahip olan borsalarından olan Binance kripto para borsasına Papara aracılığıyla 7 gün 24 saat para yatırmak ve para çekmek mümkündür. Bu işlem saniyeler içerisinde ve çok az masrafla gerçekleştirilebilmekte olduğundan, çok popülerdir. İnternette kullanıcıların merak ettiği sorulardan olan Binance’de PaPara nasıl kullanılır? Papara ile Binance para yükleme ve para çekme nasıl yapılır? Binance para çekme, binance para yatırma nasıl yapılır? sorularının yanıtını vereceğiz.

Binance Papara ile TL Yatırma

Öncelikle, Papara hesabımıza herhangi bir bankada bulunan hesabınızdan EFT ya da havale yöntemiyle para aktarmış olmamız gerekiyor.

Binance uygulamasından ya da internet sitesinden “Yatır” , “TRY Yatır” sekmelerine tıklayarak para yatırma ekranına erişebilirsiniz.

Papara ile Binance’a para yatırmak için ödenen komisyon %1’dir. Ancak bu toplam komisyon 200 TL’yi geçemez. Yani ne kadar çok para yatırırsanız yatırın, ödeyeceğiniz en yüksek komisyon 200 TL’dir. Papara ile Binance borsasına en az 1 TL, en fazla 500 Bin TL aktarabilirsiniz.

Para yatırma ekranında Papara seçeneğini seçip, yatırmak istediğiniz rakamı girmeniz gerekir. Daha sonra devam ettiğinizde, sizden Papara’ya üye olurken kullandığınız cep telefonu numarası ya da e-posta adresini isteyen Papara CheckOut ekranı gelecek. E-posta adresi ya da cep telefonu numaranızı girdikten sonra şifrenizi girmeniz gerekecek. Şifrenizi girince, para transferini onaylayacaksınız ve yatırmak istediğiniz para, Binance cüzdanınıza TRY (TL) olarak aktarılmış olacak.

Binance Papara ile TL Çekme

Bunun için de, Binance spot cüzdanınızdan sahip olduğunuz kripto para varlığını satıp TL’ye çevirmeniz gerekmektedir.

Daha sonra “Para Çekme” menüsünden Papara ile para çekme işlemi yapabilirsiniz. Tutarı girdikten sonra menüdeki seçenekler sizi yönlendirecek ve Papara hesabınıza Binance’deki bakiyenizdeki hesabınızda bulunan parayı aktarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Paribu nedir, Paribu'nun sahibi kim? Paribu'nun sahibi Yasin Oral kim?

Binance’tan Papara’ya en az 0,1 TL, en çok 500 Bin TL çekebilirsiniz.

İşlemi tamamladığınızda çekmek istediğiniz Türk Lirası tutarı, anında Papara bakiyenize yansımış olacaktır.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!