Çin merkezli kripto para borsası Binance, yapılan güncelleme nedeniyle yarın (15 Mayıs 2016) 6 ila 8 saat boyunca para yatırma ve çekme ile alım satım işlemlerinin kapalı olacağını duyurdu.

Hacim anlamında dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yarın TSİ 06.00’da başlayacak güncelleme nedeniyle bu saatten itibaren 6-8 saat boyunca kapalı olacak.

Borsanın internet sitesinden yapılan açıklamada bu süre zarfında para yatırma, çekme ve alım satım işlemlerinin yapılamayacağı bildirildi. Güncelleme başlamadan önce tamamlanamamış olan para yatırma işlemlerinin güncelleme tamamlandıktan sonra işleme konulacağı kaydedildi.

Binance, 7 Mayıs’ta yaşadığı saldırının ardından bugünkü piyasa değeriyle yaklaşık 60 milyon dolar değerinde 7 bin 74 Bitcoin çaldırmıştı. Borsa bunun ardından para yatırma ve çekme işlemlerini askıya almıştı.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.