Lider kripto para borsalarından Binance, Ramazan ayının son günlerinden 29 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul Boğazı’nda Türk kripto severlerle birlikte iftar etkinliği gerçekleştirecek.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından olan Binance, Türk yatırımcıyla arasındaki sıcak ilişkiyi sürdürmeye devam ediyor. Daha önce Türkiye’de iki kez etkinlik düzenleyen Çin merkezli borsa, bu kez son günlerine yaklaştığımız Ramazan ayında iftar etkinliği düzenliyor.

Binance, 29 Mayıs 2019’da Beşiktaş ve Üsküdar’dan kalkacak olan gemide semazen ve fasıl eşliğinde yenecek iftar yemeğinde kripto para camiasının kaynaşmasını ve sıcak bir ortam yaratmayı amaçlıyor.

Etkinlik detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.