ABD California merkezli kripto para borsası Coinbase, Binance’in yaptığı gibi marj ticaretine başlamaya karar verdi.

Coinbase‘in üst düzey yöneticilerinden Emilie Choi, şirketin bir sonraki hamlesinin kaldıraçlı ticaretin borsaya gelmesi olduğunu ve bunun görüşüldüğünü ifade etti. ABD’deki yasal düzenleme eksikliğinden dolayı tereddütlerinin bulunduğunu dile getiren Choi, “Marj ticareti, özellikle aktif kripto borsacılar tarafında bizim için kesinlikle bir sonraki büyük adımımız. Düzenleme konusu en çok konuşulan konulardan biri. Bunu çözmemiz gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Dünyanın bir diğer en büyük kripto para borsalarından Binance, geçtiğimiz günlerde ‘marj ticareti’ işlemlerinin beta aşamasında olduğu ve seçili bazı müşteriler ile yapıldığı belirtmişti.

Binance’den şimdi de ‘marj ticaret’ hamlesi

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.