Bitay’den gündemde yer alan kullanıcılarının sorun yaşadığına yönelik sosyal medya gönderileri sonrası açıklama geldi. Yerli kripto para borsası, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Bitay üzerinde an itibari ile kullanıcılarımız hem kripto hem de TL varlıklarını bankalar arası transfer süresince hemen çekebilmektedirler.” ifadelerine yer verildi.

Thodex’in kıvılcımı yarattığı, Vebitcoin‘in de arkasından katıldığı kripto para piyasasında yaşanan depremden sonra önce Paribu kullanıcıların varlıklarının güvende olduğunu açıkladı, şimdi de Bitay borsası, kullanıcıların istedikleri an varlıklarını çekebildiğini ifade eden bir açıklama yayımladı.

Bitay’in açıklamasında yer alan ifadeler şu şekilde…

“Bitay üzerinde an itibari ile kullanıcılarımız hem kripto hem de TL varlıklarını bankalar arası transfer süresince hemen çekebilmektedirler. Bitay, yenilenen blockchain altyapısı ile çok daha fazla kripto varlıklar ve yüksek güvenlikli soğuk cüzdanları ile kullanıcılarına uluslararası standartlarda hizmet vermeye devam edecektir.

*Bitay, %100 yerli sermayeli ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tam uyumlu bir Anonim Şirket olarak faaliyet göstermektedir.

*Teknopark bünyesinde geliştirdiği yüksek güvenlikli yazılım, emir eşleştirme motorları ve blockchain altyapısı ile milisaniyeer düzeyinde işlem yapılabilen yüksek teknoloji ürünüdür.

*Bitay Çağrı Merkezi ve destek ekipleri tam kapasite olarak 7/24 destek vermektedir.

Kullanıcılarımız her türlü soruları için (850) 466 66 00 nolu telefon üzerinden veya [email protected] adresi üzerinden 7/24 ulaşabilirler.

Saygılarımızla.”

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!