Kripto para birimlerinin en yüksek hacimlisi Bitcoin, son zamanların en iyi performansını sergiliyor. Bitcoin, ABD’deki seçim belirsizliği arttıkça fiyatını katlamaya devam ediyor. Bitcoin TSİ 18:50’de 15 bin dolar bandını aşmış durumda.

Son 24 saatte yüzde 7lik bir yükseliş sağlayan Bitcoin, Demokrat Parti adayı Joe Biden ile Cumhuriyetçi Parti adayı Donald Trump arasında geçen ABD Başkanlık Seçimleri’nin gölgesinde sessizce yukarı doğru fiyatlanmaya devam ediyor.

Lider kripto para, TSİ 18:50 sularında 15 bin doları aşmayı başardı. Bitcoin, 15 bin dolar seviyesini en son tüm zamanların en yüksek seviyesini olan 20 bin dolar yolculuğunda 2017 Aralık ayında görmüştü.

15 bin dolara ulaşan Bitcoin’in 1000 günlük yolculuğu. Görsel: CryptoWatch
Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.