Peter Brandt, dün 13 saatte 10 bin doları aşarak 11 bin dolara kadar yükselen Bitcoin‘in dördüncü parabolik evrede olduğunu ve 100,000 doları hedeflediğini tweetledi.

Tecrübeli analist, Bitcoin, 2010’a uzanan parabolik aşamalarının dördüncüsünü yaşıyor. 45 yıllık borsa kariyerimde başka hiçbir piyasa bir grafikte bu kadar parabolik ilerlemedi. Bitcoin, benzeri olmayan bir piyasa.” ifadelerini kullandı ve bu tweetlediği grafik, 100,000 dolar için 2020 yılının ilk yarısını gösteriyor. Bu tarih BTC’nin üçüncü yarılanmasının olduğu zamana denk geliyor.

11 bin doları aşan ve aynı şekilde hızlı bir şekilde 11 bin doların altına düşen Bitcoin, şu sıralarda 10 bin 700 dolar civarlarında seyrediyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.