Ünlü Bitcoin boğası Michael Novogratz, Bitcoin‘in yıl sonuna kadar ulaştığı en yüksek seviye olan 20 bin dolara çıkacağına inandığını söyledi.

Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz verdiği son röportajda Bitcoin’in sene sonuna kadar 20 bin dolara ulaşacağını ifade etti. Bitcoin boğası, “Büyük bir hareketle 4 bin dolardan 13 bin 500 dolara kadar yükseldik muhtemelen bu seviyelerde birleşeceğiz ve en düşük 8 bin 500 dolar civarlarında olacağız.” dedi.

Libra’daki son gelişmelerle ve kurumsal yatırımcıların yılın sonuna doğru tekrar heyecanlanacağını düşünen Novogratz, “Bu aralığın dışına çıktık ve 20.000 dolarlık eski seviyelere geri dönüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sektörün en önemli kripto para alım satım platformlarından Pantera Capital CEO’su Dan Morehead ise Bitcoin’e farklı ve iddialı bir yorum getirerek, bu yıl içerisinde 42 bin dolara 2022’ye kadar 356 bin dolara kadar çıkacağını düşünüyor.

Lider kripto para, haberin yazıldığı TSİ 11:35 sularında büyük borsalarda 9 bin 790 dolardan alıcı buluyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.