Çevrimiçi izleme kaynağı Skew’in verilerine göre, 84,000 Bitcoin opsiyon sözleşmelerinin süresi 26 Haziran’da doluyor.

Skew, Bitcoin opsiyon sözleşmelerini paylaştığı bu olumlu grafik, piyasada lider kripto para biriminin 10 bin dolar direncini geçmesini ve 2017’de yaptığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin doların da üzerine çıkması bekleniyor.

Analiz şirketi tarafından paylaşılan grafik, bu hafta sonu, işlem gören Bitcoin’deki hacmin Bitcoin çağrılarının hacmini önemli ölçüde aştığını söylüyor.

Bugün atılan tweette Skew, Haziran sonunda devasa miktarda Bitcoin sözleşmesinin süresinin sona ereceğini söyledi ve 84 bin Bitcoin’in süresi dolacak. Bu gelişmeyle birlikte yeni bir yükseliş ivmesinin gerçekleşmesi bekleniyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.