Önde gelen kripto para borsalarından Bitfinex’in 1 milyar dolarlık özel satış yoluyla piyasaya sürdüğü LEO adlı coin, ilk işlem gününde iyi bir performans sergilemedi ve beklenen yükselişi yapmadı.

En büyük kripto para borsalarından BitFinex, LEO’yu yatırımcılara açık olan 1 milyar dolarlık özel satışın ardından bugün borsada listelemeye başladı.

Bitfinex’in listelediği LEO’nun grafiği.

Özel satışta 1 dolardan satılan LEO’lar, ilk işlem gününde fiyat anlamında beklenen performansı göstermedi. Bu haberin yazıldığı zamanda, LEO, 1.083 dolar civarında seyrediyor.

LEO, borsada en aktif olarak USDT ve USD’ye karşı alınıp satılıyor. USDT’ye karşı işlem hacmi yaklaşık 2.3 milyon dolara ulaşan LEO’nun USD çiftindeki işlem hacmi ise 1.8 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.