Geçtiğimiz günlerde rekor yükselişler kaydederek yatırımcılarının yüzünü güldüren BitTorrent Coin (BTT), durulma dönemine mi girdi yoksa düzeltme sonrası yükseliş devam edecek mi? Ünlü kripto para analistleri BTT Coin’in geleceğini değerlendirirken, 1 Dolar hedefinin mümkün olduğunu dile getiriyor.

Pete Rizzo, Aayush Jindal gibi kripto para yorumcuları BitTorrent / BTT Coin’in önümüzdeki süreci için yaptıkları yorumlar geleceğe umutla bakıyor. Örneğin Credible Crypto isimli kripto finans analisti geleceğin starlarının ETH, LINK, Tezos, BTT, BHC ve DOT olacağını belirttiği analizinde, BTT coin’in 2024 yılında 1 Dolar olacağını yazdı. WalletInvestor’da ise BTT’nin gelecekte ödeme aracı olarak kullanılacağı, hatta Spotify ile anlaşmanın eşiğinde oldukları bilgisi yer alıyor.

Bir başka analist Kaleo ise 2021’de BTT’nin %20 fiyat artışı yaşayacağını, 2023’te ise 1 Dolar’a erişeceğini ifade ediyor. Crypto Info Base’de paylaşılan analize göre ise BTT Coin önümüzdeki 5 sene boyunca etkili şekilde fiyatını arttıracak. Bir başka raporda ise Trading Beasts analistleri BitTorent’in 2025 yılında 1 Dolar’a erişeceğini düşünüyor.

Tüm bu analizlere göre BTT’de 5 yıl içinde 100 kata varan fiyat artışları bekleniyor.

Yazının yayımlandığı an itibariyle BTT 0.0092 Dolar ile işlem görüyor ve market hacmine göre en popüler 23. kripto para birimi.

BitTorrent (BTT)’yi satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.