TRON’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun, sonunda hayalini gerçekleştirdi ve milyarder yatırımcı Warren Buffett ile yemek yedi. Yemekte kripto para dünyası ve blockchain ile alakalı konular ele alındı.

Kripto dünyasını heyecanlandıran yemek sonunda yendi. TRON CEO’su Justin Sun ile ünlü yatırımcı Warren Buffett ile bir araya geldi ve merakla beklenen toplantıyı gerçekleştirdi. Buluşmanın geçen ay yapıldığı açıklanırken Justin Sun’ın bu yemek için 4.6 milyon dolar ödeme yaptığı açıklandı. Yemekte Litecoin kurucusu Charlie Lee, Huobi’nin CFO’su Chris Lee, Binance Charity’nin başkanı Helen Hai ve eToro’nun CEO’su Yoni Assia’nın da yer aldığı belirtilirdi.

Warren Buffet’tan blockchain ve kripto yorumu

23 Ocak günü Amerika Birleşik Devletleri’nin Nebraska eyaletindeki Omaha şehrinde yenen yemekte kripto para dünyasıyla alakalı gelişmeler, blockchain teknolojisinin geleceği ve uygulanabilirlik alanları ve iş dünyasına dair konuların konuşulduğu ifade edildi.

20. yüzyılın en büyük yatırımcılarından ve dünyanın en zengin ikinci kişisi konumundaki Warren Buffett, buluşmada kripto ve blockchain’in hala bebeklik aşamasında olduğunu söylerken blockchain’in çok büyük bir değere sahip olduğunu ifade etti. Milyarder isim, ödeme alanında birçok büyük şirketin varlığının belirtirken blockchain teknolojisinin ödeme sistemlerinin geleceği üzerinde yıkıcı bir etki yapabileceğini dile getirdi.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.