Ekonomi ve kripto paralarla ilgili özgün ve ilgi çekici içeriklerin yer aldığı GazeteCoin, kullanıcılarına kişisel bir haber deneyimi sunan Bundle ile işbirliğine gitti. GazeteCoin’in de yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de.

Play Store ve App Store’dan da ulaşabileceğiniz Bundle, hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra GazeteCoin‘i aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle’ı buradan indirin: http://bundle.app

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!