Coin Geek’in kurucusu girişimci-yatırımcı Calvin Ayre, Binance’in kurucusu ve CEO’su Chanpeng Zhao’yu dolandırıcılıkla suçladı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) geçtiğimiz günlerde Binance döviz bürosuna kısa sürede gelebilecek olan bir kripto tanımlama servisi fonuyla ilgili bir tweet attı. CZ attığı twette “Kelimenin tam anlamıyla bir şey yapmak zorunda değilsiniz. Binance’teki paralarınız otomatik olarak katılıyor.” dedi ve bunun bir zorunluluk olması kripto topluluğunda tepki çekti ve bundan rahatsız olduklarını dile getirdi.

Coin Geek kurucusu Calvi Ayre ise attığı tweette, CZ’yi dolandırıcı olmakla ithaf etti.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Okan Kılıç

Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunuyum. 5 yıldır haber ve içerik alanında projelerde yer aldım. Bu 8 yıllık tecrübemi kripto para sektörüne aktarmak için gazetecoin.com’la iş birliğine gittim. Umarım okuyucuyu daha fazla memnun eden içerikler oluşturabiliriz.