Binance CEO’su Changpeng Zhao, TRON’un kurucusu Justin Sun‘un Warren Buffett‘la olan davetine kendisini de davet ettiğini ancak bunu reddettiğini açıkladı.

82 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin üçüncü kişisi konumundaki Warren Buffett ile 4.6 milyon dolarlık bağış yaparak yemek yeme fırsatı yakalayan TRON’un kurucusu Justin Sun, bu yemeğe Binance CEO’su Changpeng Zhao’yu da davet etti.

Zhao bunu Twitter’dan açıkladı ve “Justin Sun beni davet etti fakat gidemem. Çok uzak. 5 kişinin katıldığını varsayarsak bu 1 milyon doları geri çevirmek gibi bir şey. Ama çok takdir ediyorum.” dedi ve şunu ekledi: “Sanırım fare zehirinin finanse ettiği bir yemek yenilecek. Peki kripto girişimcileri, onunla önümüzdeki 10 yıl boyunca yemek yerse ne olacak? Net 50 milyon dolar, bu iyi büyüklükte bir ICO eder. Ne dilediğinize dikkat edin.”

Bugüne kadar 33 milyon dolar bağış toplanan kampanyanın rekorunu da kıran TRX’in CEO’su Justin Sun’ın bu yemekten sonra ne gibi çıkarımlarla döneceği merak konusu.

Daha önce Bitcoin ile ilgili olarak tepki çeken açıklamalar yapan Buffett, ”Bitcoin bir kumar aleti ve bu kumar aletine birçok dolandırıcı bağlı. Bitcoin henüz bir şey kanıtlamadı ya da bir şey üretmedi. Hatta hiçbir şey yapmıyor, öylece oturuyor. Sanki bir deniz kabuğu gibi. Bana göre yatırım demek bu değil.” demişti.

Justin Sun, rekor ücretle Warren Buffett ile yemek yiyecek

Warren Buffett’ten, Bitcoin için ‘kumar’ ve ceket düğmesi benzetmesi

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!