Geçtiğimiz haftalarda Nasdaq’ta listelenen ve son dönemde başarılı hamleleriyle dikkat çeken Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, borsanın amacının yasal olduğu sürece “her” kripto varlığını listelemek olduğunu belirtti.

Armstrong, borsanın sadece özel muamele görmek için kripto para listelemek istemediğini de sözlerine ekledi. Armstrong, “Listeleme standartlarımızın dışında (güvenlik/yasallık için), her bir varlığın değeri hakkında bir fikir sunmuyoruz. Varlık agnostiğiyiz, çünkü serbest piyasalara ve tüketicilerin kriptoekonomide seçim hakkı olması gerektiğine inanıyoruz. Bu, en fazla yeniliğe nasıl sahip olacağız” dedi.

Armstrong, zaman içinde borsanın kullanıcılarına her bir varlığı incelemesi veya derecelendirmesi için yollar sunacağını öne sürdü ve teorik olarak, bunun diğer kullanıcılara daha bilinçli kararlar vermeleri için bilgi sağlamak olacağını söyledi.

Ocak ayında Coinbase, plâtforma eklemeyi seçebileceği 44 kripto para birimini düşündüğünü açıklamıştı. Borsa, Ankr (ANKR), Curve (CRV) ve Skale (SKL), Barnbridge (BOND), Livepeer (LPT) ve Quant (QNT) çok daha fazla token ekledi. 2017’de faaliyete geçtiğinde sadece 4 kripto parayı listeleyen Coinbase şu anda 63 kripto paraya plâtformunda ev sahipliği yapıyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.