Combo Coin (COMB), likidite madenciliği, sentetik varlık ihracı, teminat madenciliği protokolleri ve Oracle makineleri gibi çeşitli protokoller için bir toplama platformu içeren Kuchain halka açık zincirine dayalı olarak geliştirilen DeFi türevleri için bir toplama protokolüne dahildir. Combo Coin (COMB) nedir sorusunun en net cevabı ise, kullanıcıları için DeFi stratejilerini yalnızca “sürükle ve bırak” yoluyla optimize etmelerini sağlayan merkeziyetsiz bir proje olan Furucombo platformunun kendi kripto parasıdır.

Furucombo, kullanıcıları için DeFi stratejilerini yalnızca “sürükle ve bırak” yoluyla optimize etmelerini sağlayan merkeziyetsiz bir projedir. Proje, DeFi alanında farklı protokoller ile işlemler yürütmek isteyenler için kolaylık sunmayı hedeflemektedir.

COMBO projesi, yasal ihale, toplu mallar ve hisse senetleri dahil olmak üzere geleneksel finansal varlıkların blok zinciri teknolojisi aracılığıyla sorunsuz bir şekilde zincirleme yapmasını sağlayan bir DeFi geliştirme katmanı sağlar. Combo, tüm kullanıcıların katılımını kolaylaştırmak amacıyla tamamen merkezi olmayan ve girişsizdir ve geleneksel finansal varlıkları ve daha çeşitli ve karmaşık işlem stratejilerini kullanan bir çözüm kanalı sağlar.

Binance X ve Furucombo DeFi ekosisteminin geliştirilmesi için iş birliği yapmış ve bu kapsamda Binance X Furucombo’ya yatırım yaptığını açıklamıştı.

Sadece KuCoin’de USDT paritesinde listelenen ve alım/satımı yapılan kripto para, 1 milyar arza sahip ve 5 milyon dolara yakın bir piyasa değerine sahip.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!