Curve DAO Token (Curve Coin, CRV Coin, CRV), stable coin’lerin düşük maliyetle alım satımına imkan sunan merkeziyetsiz bir kripto para borsasıdır. Ethereum blok zinciri altyapısını kullanır. Curve DAO Token (CRV), bu platformun yerel token’i yani dijital para birimidir. CRV Coin olarak da bilinen Curve DAO Token (CRV), platformda likidite sağlar. Platforma Curve DAO Token (CRV) stake ederek likit sağlayan yatırımcılar, faiz (ödül) kazanımının yanı sıra oy kullanarak karar mekanizmalarında da yer alabiliyor. Curve DAO Token (CRV) stake etme süresi ve stake edilen Curve DAO Token (CRV) miktarı arttıkça elde edilen faiz de katlanarak artıyor.

Curve DAO Token (CRV), 3,3 milyar adetlik maksimum arz potansiyeline sahip ancak şu an için planlanan, bunun 1,4 milyar adedinin arz edilmesi. Bu arzın da 234 milyon adedi dolaşımdadır. Düşük arz oranlarına rağmen Curve DAO Token (CRV) şimdiden 538 Milyon Dolar’lık bir piyasa değerine ulaşmıştır ve %100 arza ulaşıldığında yaklaşık 7,5 Milyar Dolar’lık bir piyasa değeri tahmin edilmektedir. Curve DAO Token (CRV), şu an kripto para marketinde 92. sıradadır.

Yazının hazırlandığı tarih itibariyle 1 Curve DAO Token (CRV), 2.29 Amerikan Doları değerindedir ve 2020 Ağustos ayında tam 60 Dolar’a çıkarak rekor kırmıştır. Curve DAO Token (CRV), henüz Türk borsalarında listelenmezken, yurtdışında Binance, OKEx, Gate.io, Kraken, Huobi Global, Hotbit gibi büyük borsalardan alınıp satılabiliyor.

Curve DAO Token (CRV)’ı satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!