Son dönemin en çok konuşulan soygununa uğrayan Binance CEO’su Changpeng Zhao, Justin Sun’ın 7 bin BTC’lik yardım teklifini reddetti.

40 milyon dolar değerinde kripto para çalınan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao. TRON’un CEO’su Justin Sun’ın Binance’e yardım teklifini “İncindik ama parasız değiliz” diyerek reddetti.

Twitter’dan paylaştığı mesajda “Binance’i desteklemekiçin şahsi olarak Binance’e 40 milyon dolar değerinde 7.000 BTC yatırıp BNB, BTC, TRX ve BTT alacağım, şayet Changpeng Zhao kabul ederse. FUD’a gerek yok!” dedi.

CZ ise bu tweete cevap olarak, “Destek için teşekkürler, bunu gerçekten takdir ediyorum. Ama şu an için buna gerek yok. Kaybı SAFU fonundan karşılayacağız, orada yeteri kadar var. İncindik ama parasız değiliz. Herkes tekrar para yatırıp çekebilsin diye sorunu çözmek için sıkı bir şekilde çalışıyoruz.” tweetini attı.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!