Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsalarından biri olan Binance, DigiByte’ı listeleyeceğini bildirdi. Digibyte, bu listelenme sonrası yüzde 35’lik bir yükseliş yakaladı.

Binance’ten yapılan açıklamada kripto paranın DGB/BTC, DGB/BNB ve DGB/BUSD çiftleriyle ticarete hazır olacağı açıklanırken, Binance kadar büyük bir ticaret platformunda yer almak DigiByte için büyük bir anlaşma değerinde.

2013’te geri piyasada var olan ve en eski kripto para birimlerinden biri olmasına rağmen, ağ ana akım benimsenmesi ve daha büyük değişim platformlarının bazılarında yerini bulmaya çalışmakta güçlük çeken Digibyte’ın gelecekteki yeri merak ediliyor.

DigiByte (DGB) listelenmesine sert tepki verdi ve fiyatın haberin duyurulmasından iki saat sonra neredeyse yüzde 30 arttığını gördü ve 0,017 dolardan 0,022 dolara sıçradı.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.