Dünyanın en büyük pizza şirketlerinden Domino’s Pizza‘nın Fransa’daki ayağı, 110,000 dolar değerinde Bitcoin hediye edeceği bir kampanya başlattı.

Domino’s Pizza, Fransa’da bir şanslı müşterisine şirketin Fransızca edisyonunun yer aldığı internet sitesinde yaptığı açıklamada kuruluş yıl dönümü kutlaması kapsamında akıllı telefon, Instax fotoğraf makinesi, Deezer üyeliği gibi hediyelerin yanı sıra nakit ya da Bitcoin ile 110 bin dolar hediye edeceğini açıkladı.

Yarışmaya katılabilmek için müşterilerin 4 Eylül – 2 Ekim 2019 tarihleri arasında pizza satın almaları ve satın aldıkları her pizzayı dominos30ans.fr adresine kaydettirmeleri karşılığında bir kod veriliyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.