Kripto para sektörüyle oldukça ilgili olan Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, bir takipçisiyle girdiği diyalogda kendisi ile ilişkilendirilen köpek temalı meme token’ı Shiba Inu’dan elinde olmadığını ancak Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’i olduğunu açıkladı. Bu açıklama sonrası Shiba Coin (SHIB), yüzde 10’dn fazla düşüş yaşadı.

Geçtiğimiz gün 2021 yılı üçüncü çeyrek sonuçları açıklanan ve bilançosundaki Bitcoin’lerini satmadığı açıklanan elektrikli otomobil devi Tesla’nın CEO’luk görevini yürüten Elon Musk, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Musk, en son bir haftada yüzde 60’tan fazla yükselerek büyük bir hacme ulaşan Shiba Inu hakkında açıklama yaptı ve elinde hiç Shiba olmadığını söyledi. Dünyanın en zengin insanı, elindeki kripto paraların Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’den ibaret olduğunu da bir başka takipçisiyle girdiği diyalogda belirtti.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.