Blockchain girişimi olan Elrond (EGLD), ABD’deki kullanıcıları için Amazon, Walmart ve eBay’de eGold ile ödeme imkanı getiriyor. Elrond, e-ticaret devleri ile bir araya gelerek kullanıcıların eGold tokenlarını, dünyanın en popüler alışveriş sitelerinde harcamasına olanak sağlayacak blockchain platformu Shopping.io’yu kurdu.

COVID 19 ile birlikte inanılmaz bir yükseliş yaşayan e-ticaret endüstrisi şimdiden patlama yaşıyor ve önümüzdeki on yıl içinde büyük bir genişleme için hazırlanıyor. Tek başına e-ticaret endüstrisi, ABD’ed toplam perakende harcamalarının % 21’ini oluşturuyor. Bunu göz önünde bulunduran Elrond yetkilileri, ABD müşterileri için heyecan verici bir proje başlattı. Elrond, doğrudan Amazon, Walmart ve eBay’de hayata geçecek yeni bir eGold ödeme sistemini duyurdu.

Elrond CEO’su Beniamin Mincu yaptığı açıklamada, “Drone teslimatları, otomatik olarak ikmal edilen akıllı evler, sanal alışveriş deneyimleri, özelleştirilebilir avatarlar ve benzeri diğer teknolojik gelişmeler, herkes için çevrimiçi satışları ve rahatlığı artırmaya devam edecek. Sonuç olarak, e-ticaret 5 trilyon dolarlık ABD perakende pazarındaki payını hızla artırıyor. Yeni dijital perakende ekonomisinde eGold’u bir ödeme aracı olarak etkinleştirmekten heyecan duyuyoruz.” dedi.

Shopping.io, bir kripto para birimi ödeme seçeneği ekleyerek çevrimiçi alışveriş deneyimini geliştirmek için dropship uzmanları tarafından kuruldu. Amazon, Walmart ve eBay gibi büyük perakendecileri, yakında AliBaba ile de başarılı bir şekilde entegre edecekleri ifade edildi.

Elrond (EGLD) coin’i satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!