Genç yaşta Bitcoin milyoneri olan Erik Finman, Bitcoin‘i yeniden 20 bin dolara taşımak için kripto para topluluğunun çözümlere sahip olduğunu söyledi.

Forbes’ta yer alan habere göre, Bitcoin’i erken keşfeden isimlerin başında gelen milyoner Erik Finman, Bitcoin için 2019 yılının bir dönüm noktası olduğunu söyledi ve fiyatı yeniden 20 bin dolar ve üzerine taşımak için elinden geleni yapacağını dile getirdi.

Büyükannesinin kendisine verdiği parayla fiyatı yaklaşık 12 dolarken aldığı 400 Bitcoin’le birlikte bir anda milyoner olan genç yatırımcı, kripto para sektöründe meydana gelen diğer gelişmelerin ışığında Bitcoin’i yeniden dirilteceğini ve sene sonunda 20 bin doları aşabileceğini ifade etti.

2019, Bitcoin ve kripto paralar için ‘yeni bir 2017’ ifadesini kullanan Finman, “Kripto piyasası adım adım ilerliyor. Teknoloji ve finans dünyasındaki her gelişme Bitcoin’in fiyatını artırıyor.” dedi. Genç milyoner, BTC’nin yeniden 20 bin dolar seviyelerine ulaşabilmesi için Bitcoin ağında işlem ücretlerinin azaltılması, hızlandırılmasının kripto paraları insanların daha çabuk benimsemesini sağlayacağını düşünüyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.