Fetch.ai Coin (FET), blockchain teknolojisi alanında araştırma geliştirme faaliyetleri sürdüren Fetch.ai platformunun dijital para birimidir. Yapay zeka mimarisiyle geliştirilen Fetch.ai platformu, hem son kullanıcı için, hem kurumlar için, hem de nesnelerin interneti (IoT) için tasarlanmış çözümler sunuyor.

Fetch.Ai (FET) coin ne işe yarar? Fetch.Ai (FET) coin’in geleceği var mı?

Bir kripto değer değişim platformu (merkeziyetsiz borsa) olan ve Açık Ekonomi Çerçevesi (OEF) adı verilen sistem kapsamında saniyede 30 binden fazla işlem gerçekleştiren Fetch.ai, İngiltere merkezli bir yapay zeka laboratuvarıdır ve nesnelerin interneti teknolojisi ile kendisine bağlı cihazların da taleplerini otonom olarak karşılayan bir akıllı defter kullanıyor. Fetch.ai Coin (FET), bu platformda likidite sağlamak için stake etmek ve ağa bağlı bir cihaza Makine Öğrenimi teknolojisi ile yetenek kazandıracak yazılımlar elde etmek gibi ağın sağladığı imkanları çalıştırabilmek için kullanılıyor.

Fetch.ai Coin (FET), 1,1 milyar adet toplam piyasa arzına sahiptir ve şu an bunun 746 milyon adedi piyasada dolaşımdadır. Yaklaşık 230 Milyon Dolar piyasa değerine sahip olan Fetch.ai Coin (FET), 353 Milyon Dolar’lık bir değer potansiyeline sahip ve kripto para piyasasında değer açısından 133. sırada. Yazı hazırlandığında 1 FET, 0.3 Amerikan Doları’na eşitti. Fetch.ai Coin (FET), en yüksek fiyatına 2019 Mart’ında 0.43 Dolar ile ulaştı. FET coin, Türk borsaları arasında listelenmezken, yurtdışında Binance, Uniswap, BitMax, Huobi Global, KuCoin, Bitfinex, Hotbit gibi büyük borsalardan alınıp satılabiliyor.

FET coin’i satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!