Floki Inu popüler meme token’ı, pazarlama hamlesinin bir parçası olarak, İtalyan futbol devi S.S.C. Napoli geçtiğimiz günlerde yaptığı bir sponsorluk anlaşmasıyla daha bilinir olma yolunda önemli bir adım daha attı.

Napoli’nin resmi sitesinden yapılan duyuruya göre, sponsorluk anlaşması şu andan bu sezonun sonuna kadar sürecek ve izleyenler sezon boyunca İtalyan kulübünün formasının arkasında Floki Inu token’ının logosunu görecek. Ek olarak da, aynı süre boyunca takımın stadyumunun etrafındaki LED tabelalarda da gösterilecek.

SSC Napoli ortaklığı, Floki’nin dünya çapında ana akım medyada halihazırda mevcut olması ve diğer kulüpler ve dünya şampiyonu boksör Tyson Fury gibi önde gelen şahsiyetlerle ortaklık içinde olmasıyla, Floki’nin küresel tanıtımında ileri bir adımı temsil ediyor.

“Floki’yi sahada görmek için sabırsızlanıyoruz”

Floki Inu’nun pazarlama departmanı, “Floki’yi halkın kripto parası olarak tanımlamayı seviyoruz. Dünyanın en bilinen ve en çok kullanılan kripto para birimi olma planlarımızda, harika bir geçmişe ve harika bir hayran kitlesine sahip küresel bir marka olduğu göz önüne alındığında SSC Napoli önemli bir varlığı temsil edecek. Onlarla çalışmaya başlamak ve formadaki logomuz sayesinde SSC Napoli’yi sahada desteklemek için sabırsızlanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

SSC Napoli yetkilisi Serena Salvione de, ortaklığın kulübün yenilikçi ürünlere olan bağlılığına bir hamle olduğunu belirtti ve “SSC Napoli ve Floki, güçlü değerleri ve benzer büyüme hedeflerini paylaştıklarını keşfettiler. SSC Napoli’nin yaratıcılığımızı birçok alanda göstermesiyle, bu yeni anlaşmanın her zaman yenilikçi ortaklıklara girme ve yeni trendlerin ve yeni ürünlerin kenarında olma taahhüdümüzü güçlendirdiğine inanıyoruz.” dedi.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!