FLOW, merkeziyetsiz finans uygulamaları ve bunlara bağlı dijital varlıklar için oluşturulmuş bir ekosistemdir. FLOW coin de bu ekosistem içinde kullanılan kripto paraları alıp satmak ve takas etmek, stake ederek likidite yaratmak ve faiz kazanmak, oyun paraları alıp-satmak ve transfer etmek, işlem ücretlerini ödemek, akıllı sözleşmeler oluşturup imzalamak ve merkeziyetsiz uygulamalar geliştirip kullanmak için gereken ve FLOW ağının çalışmasını sağlayan dijital para birimidir.

Kişiler arası merkeziyetsiz bir ödeme yöntemi sunar. FLOW coin, kendi iç yapısında da merkeziyetsiz kalabilmeyi sağlamak için üç farklı ICO ile küçük parçalar halinde satılmış ve balinaların toplu alımına engel olunmuş, bu sayede FLOW ekosisteminin güvenilirliği ve demokratikliği de korunmuştur. Kendi blok zincirine sahip olan FLOW coin, oldukça yenilikçi bir yapıya sahiptir.

FLOW coin’in toplam arzı 1,3 milyar adet olarak ilan edilmiştir ve şu an 23,3 milyonu piyasada dolaşımdadır. 685 Milyon Amerikan Doları piyasa hacmi ile kripto para marketinde 81. sırada olan FLOW coin, tüm arz tamamlandığında 39,3 Milyar Amerikan Doları hacim potansiyeline sahiptir ve bu özelliği ile uzun vadeli yatırımcıları kendine çekmektedir.

Yazının yayınlandığı tarihte 1 FLOW, 34 Amerikan Doları’na eşittir. Bu aynı zamanda coin’in zirve noktasıdır ve tüm zamanların değer rekorunu kırmıştır. FLOW coin, piyasaya sürüldüğünden beri yüzde 29 bin değerinde artış yaşamıştır. FLOW coin Türk borsaları arasında listelenmezken yurtdışı borsalarda başta Binance olmak üzere Kraken, Gate.io ve Huobi Global‘den alınıp satılabilir.

FLOW coin’i satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!