FLOW, yeni nesil uygulamalar, oyunlar ve dijital para birimleri için oluşturulmuş bir blok zinciridir. CryptoKitties, Dapper Wallet, NBA Top Shop gibi son zamanların popüler uygulamaları FLOW ağında çalışır.

FLOW token, bu ağın kendi dijital para birimidir ve ağ geliştiricileri tarafından “yeni, kapsayıcı ve sınırsız bir dijital ekonomi için temel taş” olarak tanımlanmaktadır. FLOW Coin, hem bir ödeme yöntemi hem de Flow ağının ekonomisi için uzun vadeli bir rezerv varlığıdır. FLOW ağı ve üstündeki tüm uygulamalar FLOW token ile çalışır. Ayrıca doğrulayıcılar ve geliştiriciler ile ağdaki rezerv havuzunda FLOW stake eden kullanıcılar, ödüller ve yönetişim için FLOW Coin kullanır.

FLOW ekosisteminde Warner Music, Ubisoft, NBA, UFC, Animoca Brands, Sumo Digital, Nway, Circle, Binance, Opensea gibi önde gelen markalar bulunmaktadır. 1,3 milyar adet toplam arzı bulunan FLOW Coin’in 42,4 milyon adedi piyasada dolaşımdadır. Toplam market değeri 632 milyon dolar olan FLOW, yazı yayına hazırlandığı esnada yaklaşık 15 dolar fiyatlamaya sahipti. 2021 Ocak ayında 1,50 dolar ile dibi gören FLOW Coin, 2021 Nisan’da ise 46 dolar ile ATH yapmıştır.

Flow Coin (FLOW)’i satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.