Binance, geçmişte NBA ve Dell gibi dev markaların Stratejik ve Kurumsal Müdürlük görevlerinde bulunan Gin Chao‘yu transfer etti.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, gücüne güç katmaya devam ediyor. Borsa, önceden NBA ve Dell gibi markalarda Strateji ve Kurumsal Geliştirme Müdürlüğü görevlerini üstlenen Gin Chao’yu Binance’in Strateji Müdürü olarak kadrosuna kattı.

Tecrübeli yönetici, stratejik yatırım fırsatlarının geliştirilmesi ve yönetilmesinin yanı sıra, Asya ve ABD’deki bölgeler arası ticari büyüme fırsatlarının denetlenmesinde geniş bir geçmişe sahip ve bu alanda borsaya hizmet verecek.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu gelişmeyle alakalı “Tüm dünyaya yayılan stratejik iş hedeflerimizi yönlendirmede önemli bir rol oynayacak ve çekirdek yürütme ekibinin yanı sıra yeni fırsat olanaklarının gerçekleştirilmesine yardımcı olacağından eminiz.” ifadelerini kullandı.

Chao ise, Binance ailesine katılmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi ve “Endüstrinin bu inanılmaz heyecan verici zamanında CZ’ye ve ekibine katılmaktan onur duyuyorum. Üst düzey yöneticilerin Binance’teki yıllardır büyümesini takip ettim ve bu kadar yetenekli ve başarılı bir grup oluşturmuş olmak, CZ’nin vizyon ve liderliğinin bir kanıtı. Bu organizasyonun tamamındaki kişisel ve profesyonel bağlılık düzeyi benzersiz. Kripto-para birimini benimsemeyi hızlandıran ve genel misyonumuzu destekleyen sürdürülebilir blok zinciri tabanlı hizmetler oluşturmak ve sunmak için ekiple birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.” dedi.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!