Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Gazetecoin.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Gazetecoin.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Gazetecoin.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Gazetecoin.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on Gazetecoin.com are opened on a new page. Gazetecoin.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Sorumluluk Reddi Beyânı

Gazetecoin.com adlı web sitesinde yer alan yazılı ve görsel bütün materyaller, Bitcoin ve diğer kripto paralar ile ilişkili haberler, rehber niteliğindeki içerikler tamamen kullanıcıyı bilgilendirme ve haberdar etme amaçlıdır. Bu internet sitesinde yazılanlar asla ve asla bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır ve yatırım yapacak kişinin bu yatırım ile ilgili iyi bir şekilde araştırma yapması ve kendi bütçesine göre karar vermelidir. Kişinin bu yatırım kararları kendi sorumluluğundadır. Gazetecoin.com ve bünyesinde bulunan içerik yazarları kişinin kendi yatırımından dolayı hiçbir sorumluluk almaz ve kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!