CNBC’de finans yorumculuğu yapan Anthony Grisanti, Futures Now programının Twitter hesabından paylaşılan grafiğe göre, Bitcoin‘de 9 bin 100 dolara doğru bir çıkış öngörüyor.

Bitcoin’in bir haftalık grafiği.

8 bin doların üzerine çıkan ve 9 bin dolar hedefinde emin adımlarla ilerlerken son bir haftadır düşüş eğiliminde olan Bitcoin’in, daha önce 6 bin 400-6 bin 800 dolar aralığına geri çekileceğini tahmin eden ünlü borsacı, son günlerdeki düşüşün bir çıkışa işaret ettiğini söyledi ve 7 bin 800 dolardan alım yapılabileceğini ve 7100 stop-loss seviyesi ile 9 bin 100 doları göreceğini düşünüyor.

Son yıllardaki en iyi aylık performanslarından birini yaşayan Bitcoin, Haziran ayında sert bir düşüş yaşasa da, 2019 yılının Mayıs ayı içerisinde en çok kazanç sağlayan varlık olmayı başardı.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.