Likidite amaçlı enflasyonist coin’lerden biri olan Happy Coin (HAPPY), sosyal yardım amaçlı geliştirilmiş bir coin’dir ve zihinsel hastalıklar ile mücadele eden dernek, vakıflar ve bu hastalıklardan mağdur olanların ya da yakınlarının kurdukları dernek ve vakıflara maddi destek sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

Yüksek enflasyonist bir coin olan HAPPYCOIN, 1 trilyon piyasa arzına ve düşük fiyata sahiptir. Burada amaç mümkün olduğunca çok sayıda HAPPYCOIN’i uzun süre cüzdanda tutarak likidite sağlamaktır.

Tüm HAPPYCOIN arzının %2,5’u bu dernek ve vakıfları fonlamaya ayrılmıştır. Her HAPPYCOIN işleminden, alım satım ve transferinden %10 komisyon alınır ve bu komisyonun yarısı likidite havuzuna geri aktarılırken, kalan yarısı ise cüzdanında HAPPYCOIN tutanlara dağıtılır. 1 HAPPYCOIN fiyatı yazı yayına hazırlandığı esnada 0.0000000157 dolara eşitti.

Happy Coin, Bilaxy ve Pancakeswap borsalarında alınıp satılıyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.